Přidejte se do našeho týmu v mezinárodní výrobní společnosti, kde hledáme kvalifikovaného procesního inženýra - seniora, který bude klíčovým hráčem v optimalizaci a inovaci našich výrobních procesů!

Co můžeme nabídnout?

  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • 13. mzda
  • Pravidelné roční navyšování mzdy
  • 25 dnů dovolené
  • Plně hrazené stravování
  • Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Možnost profesního růstu
  • Zázemí moderní a stabilní mezinárodní výrobní společnosti
  • Pravidelné firemní akce
  • Příjemný pracovní kolektiv

Jaká je náplň práce?

  • Návrh, optimalizace a implementace výrobních procesů
  • Spolupráce s projektovým inženýrem při implementaci nových výrobků a při transferech výrobků z jiných lokalit
  • Návrh layoutu a implementace 5S
  • Tvorba a aktualizace Flow chart a P-FMEA
  • Stanovení a monitorování procesních parametrů výrobních linek
  • Tvorba instrukcí a manuálů k procesům a měření výrobních časů s aktualizací při změnách
  • Návrhy a implementace zlepšení s cílem zefektivnit procesy
  • Spolupráce s oddělením kvality a výroby při řešení neshod a reklamací
  • Vedení a koordinace týmu během inženýrských změn a aktivní účast na zlepšovacích návrzích (Kaizen)
  • Pravidelný reporting produktivity, OEE a počtu pracovníků

Co požadujeme?

  • Min. SŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici v mezinárodní výrobní společnosti
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost metodiky P-FMEA
  • Základní znalost programu AutoCAD
  • Základní znalost ovládání robotů
  • Orientace v náměrových protokolech výrobků
  • Znalost procesu sváření VÝHODOU

Pokud splňujete požadavky a jste nadšenec pro inovace ve výrobě, zašlete svůj životopis. Těšíme se na posílení našeho týmu o Váš zkušený přínos v oblasti procesního inženýrství!

JOB LEADER EUROPE s.r.o.