Vstupte do světa inovací a dynamiky v mezinárodní výrobní společnosti. Hledáme zkušeného HR koordinátora, který bude mít klíčovou roli v budování a podporování naší firemní struktury!

Benefity:

  • Lákavé finanční ohodnocení
  • 13. mzda
  • Pravidelné roční navyšování mzdy
  • 25 dnů dovolené
  • Plně hrazené stravování, Cafeterie
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • Možnost kariérního růstu
  • Zázemí moderní a stabilní nadnárodní společnosti
  • Firemní akce
  • Přátelský pracovní kolektiv

Náplň Práce:

  • Aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pracovní pozice, hodnocení životopisů a organizace pohovorů s uchazeči
  • Tvorba a správa inzerce na pracovních portálech a hledání dalších inzerčních možností
  • Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními, personálními agenturami a úřady
  • Spolupráce s vedoucími pracovníky a podíl na projednávání změn v pracovních poměrech zaměstnanců
  • Pravidelný reporting, správa příslušné administrativy, interních dokumentů a jejich aktualizace
  • Zajištění rozvoje a vzdělávání zaměstnanců

Požadavky:

  • Praxe alespoň 3 roky v personalistice nebo na obdobné pozici (ideálně v mezinárodní výrobní společnosti)
  • Základní znalost zákoníku práce
  • Uživatelská znalost programů MS Office
  • Znalost AJ (slovem i písmem)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti

Pokud splňujete požadavky a hledáte novou výzvu v oblasti lidských zdrojů, zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vaši odpověď  a na případnou spolupráci!

JOB LEADER EUROPE s.r.o.