Pro klienta, který se zabývá výrobou, hledáme do týmu novou posilu na pozici elektromechanik (m/ž).

NABÍZÍME

  • Motivační systém odměňování – v závislosti na zkušenostech kandidáta
  • Příspěvek na dojíždění nebo svozovou dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době
  • Stravenky v hodnotě 140 Kč za každý odpracovaný den
  • Týden dovolené navíc (spolu 5 týdnů)
  • Zaměstnanecký telefonní tarif i pro rodinné příslušníky
  • Odměny za zlepšovací návrhy a pracovní výročí
  • Zázemí nadnárodní společnosti

NÁPLŇ PRÁCE

  • Údržba strojů a zařízení pro bezporuchovou výrobu
  • Provádění zlepšujících úprav strojů
  • Údržba budov a vnitřního vybavení
  • Udržování pořádku na dílně a správa náhradních dílů
  • Záznam denních výsledků
  • Provádění preventivní údržby strojů a strojního vybavení

POŽADUJEME

  • SŠ / SOU v oboru technického směru
  • Znalost nařízení vlády č.194/2022 Sb.
  • Dobrá znalost elektro dokumentace
  • Zkušenost s řídicími systémy
  • Schopnost práce v nepřetržitém provozu

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj životopis. V případě dotazů nás kontaktujte na telefonním čísle +420 602 683 433 nebo mailem na j.harmanos@projobeu.com. Těšíme se na Vás! Tým ProJob.

ProJobEU s.r.o.