Vývojář ERP / CRM - Práce v Ústí .cz

Vývojář ERP / CRM

Vývojář ERP / CRM

Náš tým se věnuje výstavbě IT infrastruktury, návrhu a implementaci systémů pro podporu spolupráce, implementaci informačních systémů (ERP, CRM: MS Dynamics CRM/365, MS Office 365) a vertikálních řešení včetně analýz (BI), specializovanými IT službami (studie, outsourcing, cloud computing). Více info najdete na https://www.cdl.cz/ 

 

Pro tyto projekty hledáme nového kolegu/kolegyni, který posílí náš tým vývojářů.

 

Co budete mít na starost?

 • Budete provádět vývoj aplikací na platformě systému Microsoft Dynamics NAV nebo CRM systému podle požadavků zákazníka
 • Budete se účastnit projektů pro české a zahraniční zákazníky z různých oborů činnosti

 

V jakém týmu budete pracovat?

Je nás okolo 80, takže se všichni známe a udržujeme přátelskou a neformální atmosféru. Jsme tým kolegů, který spolu nejen pracuje, ale i se baví. Pořádáme pravidelné výjezdy a výlety po celé ČR, zdravě soupeříme v turnajích všeho druhu nebo společně zasedneme ke stolu plných dobrot, ať už při palačinkovém pátku nebo oblíbené anglické snídani.

 

Co potřebujete k práci na této pozici?

 • Zkušenost s vývojem na MS platformě vítána
 • Zkušenost s Microsoft Dynamics NAV a s programováním v jazyce C# vítána
 • Analytické schopnosti
 • Základní komunikace v angličtině + čtení technické dokumentace

 

Nabízíme Vám: 

 • Zázemí IT firmy se silným postavením na evropském trhu
 • Práci na dlouhodobých projektech a příležitosti kariérního růstu
 • Možnost vzdělávání – kurzy a školení dle vlastní volby
 • Pružnou pracovní dobu, home office 
 • Balíček zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené, 3 dny sick days, e-stravenky v hodnotě 100 Kč/den, karta MultiSport, firemní a týmové akce (například hory, gril párty, sportovní nebo poznávací akce) 

 

Pracovní místo Vás čeká v moderně vybavených kancelářích na adrese Klíšská 31, 400 01 Ústí nad Labem.


Vytvořeno:

dne 11.08.2020 v 0:00

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Odpovědět na inzerát