Hledáme šikovné chemiky (junior) - Práce v Ústí .cz

Hledáme šikovné chemiky (junior)

Úvod a popis pracovní náplně

  • Vaše náplň práce by obsahovala:
  •  obsluhu automatizovaného DCS řídícího systému (praxe není zásadní podmínkou)
  •  řízení technologického a chemického procesu
  •  zásah do výrobního procesu dle provoznu
  •  dálkové řízení expedice hotových výrobků a příjmu surovin
  •  vedení záznamu operativně - technické evidence výroby
  •  odběr vzorků a manupulace s odpady
  •  12-ti hodinové směny v nepřetržitém provoze

Požadujeme

  • USO s maturitou v chemickém či strojním oboru
  • dobré rozhodovací schopnosti, samostatnost, pečlivost a spolehlivost
  • Microsoft office
  • časové flexibilita

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • 5 týdnů dovolené
  • zvýhodněný firemní paušál
  • firemní stravování
  • a mnoho dalších benefitů...

Vytvořeno:

d  09.10.2019 5:10

Místo práce:

Ústí nad Labem

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek

Platové podmínky:

0