Zámečník - bez nočních směn se mzdou až 33.000 Kč - Práce v Ústí .cz

Zámečník - bez nočních směn se mzdou až 33.000 Kč

Úvod a popis pracovní náplně

  • Aktuálně hledáme k našemu klientovi nové zaměstnance na pozici ZÁMEČNÍK
  • Máme tu pro Vás nabídku zaměstnání přímo k našemu klientovi do kmene - 1.pracovní den pracujete přímo pro danou společnost a smlouvu dostanete na dobu neurčitou

  • Pracovní náplň:
  • seřizování a údržba pracovních nástrojů
  • obsluha jednoduchých strojů a zařízení
  • operativně řešit vzniklé problémy
  • evidování technických dat o průběhu a výsledcích práce

Požadujeme

  • min. SOU/OU (strojní, technické VÝHODOU)
  • ideálně 2 roky praxe v údržbě či servisu
  • znalost a měření technických výkresů
  • pečlivost, přesnost a flexibilitu

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení do výše 33.000 Kč
  • příplatky
  • smlouva na dobu neurčitou
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na volný čas - relax
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na očkování
  • možnost jazykových kurzů
  • práce ve směnném provozu

Vytvořeno:

dne 11.06.2019 v 0:00

Místo práce:

Štětí

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned