Provozní elektrikář v Chomutově, mzda až 35.000 Kč - Práce v Ústí .cz

Provozní elektrikář v Chomutově, mzda až 35.000 Kč

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Aktuálně hledáme šikovného elektrikáře do kmenového stavu k našemu významnému klientovi na pozici SAMOSTATNÝ PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ

  • CO VÁS U NÁS ČEKÁ A NEMINE....

  • Pracovní náplň:
  • provádění elektro - instalací
  • denní kontrola zařízení
  • údržba a oprava montážních linek

Požadujeme

  • minimálně SOU (ideálně obor elektro)
  • předchozí praxi v elektroúdržbě
  • vyhláška 50 1978 Sb. §6
  • programování PLC (základy automatizace)
  • samostatnost, odpovědnost a flexibilita
  • ochota pracovat na 3 směny (R/O/N)

Nabízíme

  • mzdu až 35.000 Kč (závisí na zkušenostech)
  • příplatky/bonusy
  • stravenky v hodnotě 120 Kč
  • samostatnou a různorodou práci
  • místo výkonu práce v Chomutově
  • 23 dní placené dovolené
  • volné víkendy
  • smlouva na dobu neurčitou od daného zaměstnavatele (KMENOVÉ ZAMĚSTNÁNÍ)
  • příspěvek na penzijní pojištění (po 1. odpracovaném roce)

Vytvořeno:

dne 03.06.2019 v 0:00

Místo práce:

Chomutov

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned