Chcete práci bez nočních? Dělník Teplice – až 19.000 Kč - Práce v Ústí .cz

Chcete práci bez nočních? Dělník Teplice – až 19.000 Kč

Úvod a popis pracovní náplně

  • Pro našeho významného klienta, výrobce rozvaděčů nízkého napětí, hledáme nové posily do výroby.

  • Nepožadujeme vyučení v oboru elektro ani odbornou praxi, vše Vás rádi naučíme. Stačí chuť do práce a schopnost učit se novým věcem!

  • Náplň práce:

  • Manuální výroba rozvaděčů
  • Spojování součástí dle pracovních návodů

  • Pracujeme ve dvousměnném režimu - týden ranní/týden odpolední – žádné NOČNÍ směny + volné víkendy!

Požadujeme

  • Slušné jednání, spolehlivost
  • Docházku bez absencí
  • Manuální zručnost
  • Praxe ve výrobní společnosti

Nabízíme

  • Atraktivní mzda!
  • Ranní směna 92 Kč/hod
  • Odpolední směna 112 Kč/hod
  • Měsíční bonus dle pracovních výsledků
  • Možnost napracovat si přesčas
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč za každou směnu
  • Čisté, klidné a bezpečné pracovní prostředí
  • Stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Zázemí prosperující společnosti, převody do kmenového stavu

Vytvořeno:

dne 13.12.2017 v 0:00

Místo práce:

Teplice 41501

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Technika a Elektrotechnika
  • Výroba
  • Ostatní