Skladník/ce - řidič/ka (Ústí nad Labem) - Práce v Ústí .cz

Skladník/ce - řidič/ka (Ústí nad Labem)

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Chcete pracovat ve stabilní společnosti, která je jedničkou na trhu v oboru automotive?
Máte dobrou orientaci v prostoru?
Zajímá Vás oblast Auto-moto?

POKUD ANO, TAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS ,-)

Co budete dělat?

  • příjmem a naskladňování zboží
  • skladová manipulace se zbožím autodílů, autopříslušenství – příprava a kontrola zboží
  • fyzicky manipulovat se zbožím v prostorách skladu
  • kontrolu a inventarizace zboží na skladě
  • rozvoz zboží k zákazníkům dle předem stanovených rozvozových tras

Koho hledáme?

  • nepotřebujeme tituly. Stačí předchozí zkušenosti s prací ve skladu i v rámci brigády
  • máte fyzickou a technickou zdatnost
  • máte dobrou orientaci v prostoru
  • máte zájem o oblast auto – moto
  • máte uživatelskou znalost práce na PC (ohledně interních systémů Vás zaškolíme)
  • vlastníte řidičský průkaz sk.B

Za to nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí a skvělý, rodinný kolektiv, který Vám ve všem rád pomůže
  • hlavní pracovní poměr přímo pod zaměstnavatelem (po 1. roce možné prodloužit na dobu neurčitou)
  • příspěvek na stravování
  • motivující mzdové ohodnocení (nástupní mzda + měsíční prémie)
  • standartní 4 týdny dovolené + 5 dní bonusového volna navíc
  • práce v jednosměnném provozu
  • nové pracovní oblečení každého ½ roku
  • Multisport karta nebo ActivePass
  • odměna za doporučení nového kolegy
  • zvýhodněné ceny a slevy na náš sortiment
  • zvýhodněné ceny na drogistické zboží a volání pro Vás i celou rodinu
  • slevy na cestování a kulturu např. slevy na lístky do divadla, slevy na zájezdy, slevy na rodinné výlety do bazénového světa AquaPalace
  • firemní akce – Beer fest, vánoční večírek

Nástup možný DLE DOMLUVY.

Pokud Vás tato pozice zaujala neváhejte poslat Váš životopis.

Vytvořeno:

day 13.10.2021 at 0:00

Místo práce:

tento region

Vzdělání:

Základní

Možný nástup:

ihned

Pracovní poměr:

Práce na plný úvazek