Koordinátor certifikace elektrozařízení - i pro absolventy elektro oboru

Omlouváme se, na inzerát již nelze odpovědět.

Úvod a popis pracovní náplně

  • Příležitost pro uplatnění v nově vznikající výrobní společnosti v blízkosti Ústí nad Labem.
  • Hledáme kandidáta se elektrovzděláním, případně praxí jako elektrikář/ elektromechanik.
  • Máte možnost využít své vzdělání a realizovat se při řešení certifikace elektrovýrobků dle českých norem.

  • Co budete dělat?
  • Budete mít na starosti certifikaci elektrozařízení zkompletovaných ve společnosti z dovezených komponent.
  • Řešit administrativu a potřebné CE certifikace.
  • V případě potřebných změn, komunikovat s oddělením vývoje na opravném návrhu dle norem.
  • Další administrativní činnosti, reporting.

Požadujeme

  • Co potřebujeme?
  • Elektro vzdělání - vyhláška č.50
  • Pečlivost, schopnost čtení elektro. schémat
  • Kreativní myšlení při předávání a komunikaci návrhů na změny

Nabízíme

  • Co za to?
  • Pracovní uplatnění v nově vznikající společnosti.
  • Motivační finanční ohodnocení.
  • Práce v blízkosti Ústí nad Labem
  • Možnost kariérního růstu

Vytvořeno:

dne 16.10.2017 v 0:00

Místo práce:

Ústí nad Labem

Vzdělání:

neuvedeno

Možný nástup:

ihned

Zařazeno v oborech:

  • Administrativa
  • Technika a Elektrotechnika